Lednica 2017 - wyjazd ze Świdnicy

Parafia Św. Józefa Oblubieńca oraz Duszpasterstwo Inkubator 3M działające wraz z zespołem Cristeros zapraszają wszystkich młodych ciałem i duchem na spotkanie na Polach Lednickich. Każdy kto uczestniczył kiedykolwiek w tych wydarzeniach wie, jak wspaniała atmosfera towarzyszy uczestnikom. Adoracja, Eucharystia, Uwielbienie jest tam przeżywane na wiele sposobów i każdy jest w stanie odnaleźć to co mu najbardziej odpowiada.
 
Zapraszamy Was wszystkich i każdego z osobna do organizowania sobie czasu 3 i 4 czerwca tak, by nie przegapić tej niesamowitej okazji do przeżycia niepowtarzalnego Zesłania Ducha Świętego.
 
lednica2017
 
Modlitwa, śpiew, taniec, a przede wszystkim poczucie wspólnoty jest doświadczeniem, które daje siłę na długi czas. Chwile spędzone razem, to nie tylko to co dzieje się w sposób zorganizowany, ale całe mnóstwo spotkań, rozmów i nowych znajomości. To one stają się często początkiem zupełnie nowego rozdziału, jaki unoszący się nad Polami Lednickimi Duch Święty otwiera przed uczestnikami.
 
Wszyscy Ci, którzy nie mieli okazji na udział w tym wydarzeniu, mają niepowtarzalną okazję przeżycia czegoś niesamowitego, co na długo zostanie w ich pamięci. Potencjał młodości, jedność i zgromadzenie wokół wspólnych wartości to coś za czym tęskni każdy z nas i szkoda przegapić okazji, aby napełnić swoje akumlatory wiary.
 
Zaglądajcie na FB Inkubator 3M, tam będą pojawiały się wszelkie niezbędne informacje organizacyjne, ciekawostki i materiały przybliżające wyjazd. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Świdnicy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które może być okazją do modlitwy, pogłębienia wiary, ale też spędzenia pięknego czasu w dobrym towarzystwie. Jeśli ktoś miałby indywidualne pytania, chciałby czegoś się dowiedzieć bliżej zapraszamy do kontaktu telefonicznego - informacji udziela Jolanta Marchwacka tel. 667 569 576. [wydarzenie na FB]
 
Plakat-XXI-Spotkanie-Młodych-LEDNICA-2000
 
Zobacz też:
PDM 2017 Świdnica
 
Copyright © 2018 Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Świdnicy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.