Paulińskie Dni Młodych 2017 - wyjazd ze Świdnicy

Dużymi krokami zbliżają się kolejne Paulińskie Dni Młodych, które w tym roku odbędą się w Łęczeszycach koło Warszawy. Już dziś zapraszamy do wspólnego wyjazdu w lipcu 2017 r.
 
PDM 2017 Świdnica
 
Ojcowie Paulini wraz z młodzieżą Inkubatora 3M i zespołem Cristeros zapraszają na coroczne spotkanie młodych. W tym roku zapraszamy do mazowieckiego zagłębia jabłek, gdzie pośród niezliczonej ilości sadów i unoszącego się zapachu owoców położony jest klasztor w Łęczeszycach.
 
pdm-leczeszyce
 
Jeśli nie masz jeszcze planów na wakacje, lub jeżeli w Twoim kalendarzu wyjazdów masz lukę w terminie 10 -16 lipca to znaczy, że Paulińskie Dni Młodych czekają na Ciebie. 
 
Można zapytać co ciekawego może być w wyjeździe do niewielkiej miejscowości, gdy wokół piętrzą się oferty atrakcyjnych wyjazdów? Jednak jeżeli byłeś kiedykolwiek na ŚDM czy Polach Lednickich to na pewno już wiesz, że nic nie jest w stanie zastąpić tej atmosfery, tego ducha wspólnoty, zabawy i młodości. Tętniące życiem, śpiewem i tańcem pole namiotowe, wspólne posiłki i ogniska to tylko niewielka część atrakcji jaka na Was tam czeka.
 
pdm-15
 
Zabawa i wspólne spędzanie czasu wolnego jest tak autentyczne bo oparte na solidnym fundamencie wspólnej modlitwy, słowa i Eucharystii. Możliwość swobodnej rozmowy młodymi z całej Polski, a nawet z po za jej granic jest bardzo często odpowiedzią na wiele dręczących pytań i możliwością zobaczenia, że nie jesteśmy sami zmagając się z przeciwnościami. Jeżeli nie wystarczy rozmowa z rówieśnikami zawsze do dyspozycji pozostają ojcowie służący wsparciem nie tylko w rozmowie, ale przede wszystkim w sakramencie pokuty. 
 
Wspólna podróż autokarem i 6 dni przebywania razem to czas budowania więzi i przyjaźni opartych o wspólne wartości i mogących przetrwać niejeden kryzys. 
 
Biorąc pod uwagę wiele zalet tego wyjazdu jak też niewielkie koszty (niebawem podamy szczegóły), warto już dziś wziąć pod uwagę w planowaniu wakacji wyjazd na PDM do Łęczeszyc w terminie 10 -  16 lipca 2017.
 
Zapraszajcie się wzajemnie i zaglądajcie na stronę wydarzenia i Inkubatora 3M na FB, tam już niedługo więcej szczegółów dotyczących wyjazdu. Jeśli ktoś już dziś chce zadać pytanie indywidualnie prosimy o kontakt telefoniczny z Jolantą Marchwacką tel.667 569 576 lub z ojcem Adrianem Urbankiem przez Facebook.  
 
krzyz pdm
Copyright © 2018 Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Świdnicy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.