Ogłoszenia duszpasterskie

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19.02.2017

W parafii

1. W bieżącym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:

- w środę - 22 lutego - Święto Katedry św. Piotra, Apostoła;

- w czwartek - 23 lutego - Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

2. We wtorki i piątki po wieczornej Mszy św. o godz. 19.15 zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy prowadzą katechiści Drogi Neokatechumenalnej.

katechezy.2017

3. W przyszłą niedzielę, o godz. 17.00 w naszym kościele odbędzie się ekumeniczna „Modlitwa o pokój oraz za prześladowanych chrześcijan” z udziałem duchowieństwa Kościoła katolickiego, ewangelicko-augsburskiego i prawosławnego w Świdnicy. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.

4. W zakrystii są do nabycia najnowsze numery tygodników: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Mariola SUROWIEC (l. 57) oraz śp. Leszek DUDZIAK (l. 70). Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu.

Ogólne

1. Z racji przypadającego 1 marca, Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w niedzielę 26 lutego, w katedrze, o godz. 10.00, Mszę św. w intencji ofiar antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia będzie sprawował JE ks. bp Ignacy Dec, Biskup Świdnicki.

2. W kolejną niedzielę, 5 marca o godz. 19.00, w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury w Rynku, odbędzie się pokaz filmu fabularnego pt. „Czekając na motyle”. Film, w wersji z napisami, opowiada o sile przebaczenia i nierozerwalnych, mimo przeszkód i konfliktów, więzach rodzinnych. Wejściówki w cenie 10 zł do nabycia w zakrystii i Wydziale Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej.

Copyright © 2017 Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Świdnicy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.