Ogłoszenia duszpasterskie

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

15.07.2018

W parafii

1. W bieżącym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:

- w poniedziałek - 16 lipca - Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

2. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na comiesięczną nowennę do św. Józefa, a po niej Mszę św. w intencji członków Bractwa św. Józefa.

3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej Marcina i Zofię Kula wraz z sześciorgiem dzieci. Jest to rodzina, która we wrześniu ubiegłego roku wyjechała na misje do Barnauł na Syberii. Przybędą aby podzieliś się swoim doświadczeniem życia na misji, dokąd posłani zostali przez Wspólnotę Neokatechumenalną z Głogowa. Podobnie jak rok temu chcemy im udzielić wsparcia modlitewnego i materialnego, dlatego po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszek.

4. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek w godzinach: 9.00 - 10.00 oraz 15.00 – 17.00 i w sobotę: 9.00 – 10.00.

5. Codziennie o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6.W zakrystii są do nabycia tygodniki: „Gość Niedzielny” i Niedziela” oraz diecezjalny periodyk „w-Akcji”.

Ogólne

1. Trzydziestego czerwca minęło dziewięć lat od powstania grupy Anonimowych Alkoholików „EMAUS”. Spotkania odbywają się przy Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (ul. Prądzyńskiego) w każdy wtorek o godz. 17.00 ( sala nr 5 na I piętrze). Jeśli wydaje ci się, że masz problem z alkoholem przyjdź na nasze spotkanie. Dzielimy się własnym doświadczeniem, w oparciu o program Anonimowych Alkoholików. Zapraszają członkowie grupy AA „EMAUS”.

Copyright © 2018 Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Świdnicy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.